تیم حرفه ای و متخصص ما

شرکت عمران گستران پایدار با بیش از 20 سال سابقه ی کاری با استفاده از تیم حرفه ای و متخصص خود با دانش روز دنیا در صنعت راه و ساختمان و با استفاده از جدیدترین ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری و ماشین آلات مدرن و به روز دنیا سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان را دارد.

چرا باید خدمات ما را انتخاب کنید؟

رضایت مشتریان شرکت خود سندی محکم بر تایید ادعای ما در استفاده از نیروی با تجربه و ماهر و همچنین ارائه ی با کیفیت ترین خدمات به شما می باشد.

افراد متخصص

همکاران ما در شرکت عمران گستران پایدار همگی افرادی با تحصیلات بالا و مرتبط در حیطه ی کاری خود با دانش روز و مهارت بالا می باشند.

شرکت های تایید شده

تمامی شرکت هایی که شرکت عمران گستران پایدار برای ارائه ی خدمات با آن ها همکاری می کند شرکت های معتبر و تایید شده می باشند.

کیفیت کار

کیفیت کار شرکت ما را می توانید با مشاهده ی پروژه های ما و رضایت مشتریان در این 20 سال ملاحظه کنید.

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

مشاورین شرکت در 24 ساعت روز و 7 روز هفته به صورت آنلاین و رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند.

سازه های آبی

شرکت در زمینه سازه های آبی از زمان تاسیس در سال 1382 در زمینه های مختلف صنعت آب فعال بوده و دارای گواهینامه پایه پنج در این زمینه در کشور می باشد.

این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب و همچنین استفاده از نرم افزار و سخت افزار مناسب و انواع تجهیزات و ماشین آلات سبک و سنگین با ظرفیت های مختلف، تجربیات ارزنده ای در اجرای پروژه های مختلف به دست آورده است. شرکت عمران گستران پایدار در زمینه طراحی، تامین تجهیزات، ساخت، نصب و راه اندازی پروژه های زیر می تواند فعالیت نماید :

تصفیه خانه های بزرگ آب و فاضلاب
کارخانه آب شیرین کن
خطوط انتقال آب
ایستگاه های پمپاژ
سد
صنعت و معدن
ابنیه و ساختمان ها
راه و ترابری

"<br"</p

گرایش مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی یکی از گرایش های مهندسی عمران است که به تحلیل، طراحی و بهینه سازی سازه هایی می پردازد که به نوعی با آب سروکار دارند.

در واقع این روند ترکیبی از ساختار و روند آب است. مهندس عمران با انتخاب این جهت توانایی انجام همزمان پروژه های سازه ای و آبی را خواهد داشت. این روند با موضوعات مطرح شده در موضوعات ژئوتکنیکی، زیست محیطی و منابع آب نیز مرتبط است.در مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی بیشتر بر طراحی و محاسبات سازه های مرتبط با آب تاکید می شود.

در سال های اخیر با توجه به رشد جمعیت و نگرش جدید به استفاده بهینه از منابع آبی کشور، برای مصارف مختلف و همچنین توجه به امور مربوط به سدسازی و سازه های تامین و توزیع آب، نیاز به متخصصین در این رشته ها و سطوح مختلف مهندسی. آب بیشتر از قبل احساس می شود.

همکاری با مهندسین مشاور سدسازی و منابع آب، نظارت بر اجرای پروژه های مرتبط با فعالیت این شرکت ها و مشارکت در طراحی سازه های هیدرولیکی از قبیل سدها، تونل ها، مهندسی رودخانه، خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب، آب کانال های عرضه و …

 برخی از فعالیت های مربوط به سازه های آبی عبارتند از:

– سازه های سد و هیدرولیک

از جمله آنالیز هیدرولیکی، طراحی و بهینه سازی سدهای خاکی و بتنی و تاسیسات مربوطه، انواع سرریزها، حوضه ها و زهکش های سدها، تونل ها و ….

– مهندسی رودخانه

از جمله مسائل جریان رودخانه و رسوب و فرسایش، سازه های تثبیت ساحل و…

– تعامل آب و سازه

شامل تجزیه و تحلیل مشکلات اندرکنش سازه های آبی مانند دریچه ها و سرریزها، تحلیل دینامیکی و تحلیل پایداری سدها و سازه های هیدرولیکی و غیره می باشد.

– تکنولوژی بتن در سازه های هیدرولیکی

از جمله مطالعات تکنولوژی بتن در سازه های هیدرولیکی، بتن های مقاوم در برابر سایش و فرسایش، افزودنی های بتن در سازه های هیدرولیک و…

– خطوط انتقال و شبکه های توزیع و جمع آوری

از جمله تحلیل، طراحی و بهینه سازی خطوط انتقال آب، شبکه های توزیع آب و شبکه های جمع آوری فاضلاب، ایستگاه های پمپاژ و ….

– شبکه های آبیاری و زهکشی

از جمله تحلیل، طراحی و بهینه سازی شبکه کانال های آبیاری و زهکشی و سازه های مربوطه شامل انواع سرریزها، سرریزها، دریچه ها، موج شکن ها، سازه های ترمینال، سازه های تنظیمی و ….

error: Content is protected !!